ENGLISH

Bioforsk Jord og Miljø,
Svanhovd
N-9925 Svanvik

Tlf: +47 46 41 36 00
Faks: +47 78 99 56 00
Våre ansatte: Oversikt her
E-post: svanhovd@bioforsk.no  

ÅPNINGSTIDER utstillinger:
Sommer: Juli-medio august:
Mandag-fredag: 09-20
Lørdag-søndag: 10-18

Vinter: Medio august-juli
Mandag-fredag: 09-15
Helg: Etter avtale.

Del på Twitter Del på Facebook
Utskrift
Våre ansatte
Svanhovd, 9925 Svanvik
Tlf: 464 13 600
Faks: 78 99 56 00
E-post: svanhovd@bioforsk.no

Hagen, Snorre B.
Leder Svanhovd
Telefon: 932 40 197 Epost: snorre.hagen@bioforsk.no


Aandahl, Tone Roksvåg
Ledende forskningstekniker
Telefon: 932 28 804 Epost: tone.aandahl@bioforsk.no


Aarnes, Siv Grete
Avdelingsingeniør
Telefon: 932 25 083 Epost: siv.grete.aarnes@bioforsk.no


Aspholm, Paul Eric
Naturveileder og forsker
Telefon:  932 20 452 Epost: paul.eric.aspholm@bioforsk.no


Bjørn, Tor Arne
Nestleder/Leder seksjon for internasjonalt samarbeid
Telefon:  951 46 566  Epost: tor.arne.bjorn@bioforsk.no


Dammen, Runhild
Kommunikasjonsrådgiver
Telefon: 419 30 465 E-post: runhild.dammen@bioforsk.no


Eiken, Hans Geir
Seniorforsker
Telefon: 996 29 966 Epost: hans.geir.eiken@bioforsk.no


Fjelldal, Erling
Førstekonsulent
Telefon: 930 91 245 Epost: erling.fjelldal@bioforsk.no


Frantzen, Bjørn
Prosjektleder
Telefon: 915 41 188  Epost: bjorn.frantzen@bioforsk.no


Karisari, Irene
Renholder
Telefon: 930 96 967 Epost: irene.karisari@bioforsk.no


Kopatz, Alexander
Vitenskapelig assistent
Telefon: 920 13 371 Epost: alexander.kopatz@bioforsk.no


Mortensen, May Rigmor
Renholder
Telefon: 932 18 842 Epost: may.mortensen@bioforsk.no


Mortensen, Ronny
Driftstekniker
Telefon: 932 25 078 Epost: ronny.mortensen@bioforsk.no


Lars Ola Nilsson
Forsker, leder Biologiavdelingen
Telefon: +47 9201 3595. Epost:Lars-Ola.Nilsson@bioforsk.no


Ryeng, Judith
Administrasjonskonsulent
Telefon: 932 04 624 Epost: judith.ryeng@bioforsk.no


Ryeng, Terje
Driftstekniker
Telefon: 958 11 776 Epost: terje.ryeng@bioforsk.no


Schregel, Julia
PhD-Stipendiat
Telefon: 920 65 864 Epost: julia.schregel@bioforsk.no


Sotkajærvi, Tom Egon
Driftstekniker
Telefon: 932 25 076 Epost: egon.sotkajervi@bioforsk.no


Svenske, Marianne
Senior forskningstekniker
Telefon: 932 16 023 Epost: marianne.svenske@bioforsk.no


 

Tobiassen, Camilla
Avdelingsingeniør
Telefon: 932 03 816 Epost: camilla.tobiassen@bioforsk.no


Wikan, Kjersti Johanne J.
Leder, Svanhovd konferansesenter
Telefon: 932 12 972 Epost: kjersti.wikan@bioforsk.no

a a a