Research area

Name Title Research area Phone E-mail
Trygve S. Aamlid 1183 Professor Grøntanlegg og miljøteknologi, Korn og frøvekster 905 28 378 Trygve.Aamlid@nibio.no
Tone Roksvåg Aandal , Soil and Environment 93228804 Tone.Aandahl@nibio.no
Lise Aanensen Researcher Arctic Agriculture, Norsk viltskadesenter, Organic Food and Farming 93499464 Lise.Aanensen@nibio.no
Jardar Aarekol jardar.aarekol@nibio.no
Siv Grete Aarnes Divisjon Plantehelse Siv.Grete.Aarnes@nibio.no
siv grethe aarnes Siv.Grethe.Aarnes@nibio.no
Ellen Aarrestad Vartdal Engineer Plant Health and Plant Protection, Other 932 08 524 Ellen.AarrestadVartdal@nibio.no
Roald Aasen Scientist Soil and Environment + 47 976 22 305 Roald.Aasen@nibio.no
Unni Abrahamsen Researcher Plant Health and Plant Protection, Arable crops +47 404 84 760 unni.abrahamsen@nibio.no
Steffen Adler Organic Food and Farming +47 404 82 199 steffen.adler@nibio.no
Sharepoint admin Sharepoint.admin@bioforsk.no
Inger-Lise Wetlesen Akselsen Engineer Plant Health and Plant Protection +47 920 58 876 inger-lise.akselsen@nibio.no
Marit Almvik Researcher Plant Health and Plant Protection + 47 922 91 231 marit.almvik@nibio.no
Emilio Alvarenga Emilio.Alvarenga@nibio.no
Annette Anda Other Annette.Anda@nibio.no
Sol Emilie Anda SolEmilie.Anda@nibio.no
Uno Andersen Uno.Andersen@nibio.no
Marius Andersen Marius.Andersen@nibio.no
Britt Andreassen Arctic Agriculture +47 934 98 618 britt.andreassen@nibio.no
APE_Veksthuset APE_Veksthuset@bioforsk.no
belachew asalf tadesse Researcher Belachew.Asalf.Tadesse@nibio.no
Paul Eric Aspholm Soil and Environment 932 204 52 paul.eric.aspholm@nibio.no
sigrun aune Grassland and Landscape Sigrun.Aune@nibio.no
Rannveig Bakkebø Other 406 21 870 rannveig.bakkebo@nibio.no
Anne Kjersti Bakken Grassland and Landscape +47 415 53 952 Anne.Kjersti.Bakken@nibio.no
1-25 of 545 | Next 25 Last 20