NIBIO
Frederik A. Dahls vei 20,
1430 ÅS

Sentralbord: 03 246
(Man-fre frå kl 0800 - 1530)

Ansvarleg redaktør:
Ragnar Våga Pedersen

Nettredaktør:
Morten Günther

Redigere nettsiden

NIBIO har ikkje ansvar for innhald på eksterne nettsider som det er lenka til.

Våre forskningsstasjoner
Bioforsk har tre fagdivisjoner, tretten forskningsstasjoner og 450 ansatte spredt over hele landet fra Agder i sør til Finnmark i nord. Dette gir nærhet til markedet og nærhet til utfordringene. Instituttets sentrale ledelse og administrasjon ligger på Ås i Akershus.

 

Bioforsk Ledelse og administrasjon

Høgskoleveien 7, NO-1430 ÅS.

Telefon: 03 246. Frå utlandet: + 47 406 04 100

E-post: post@bioforsk.no

 

Bioforsk Miljø, Ås

Frederik A Dahlsvei 20, NO-1430 ÅS.

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 40 60 41 00

E-post: jord@bioforsk.no

 

Bioforsk Plantehelse, Ås

Høgskoleveien 7, NO-1430 ÅS.

Telefon: 03 246. Frå utlandet: + 47 406 04 100

E-post: plantehelse@bioforsk.no

Faks: 649 46 110

 

Bioforsk Apelsvoll

Nylinna 226, NO-2849 KAPP

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 40 60 41 00

E-post: apelsvoll@bioforsk.no

Faks: 61 16 03 13

 

Bioforsk Landvik

Reddalsveien 215, NO-4886 GRIMSTAD

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 40 60 41 00

Faks: 370 44 278

E-post: landvik@bioforsk.no

 

Bioforsk Løken

Volbu, NO-2940 HEGGENES

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 40 60 41 00

Faks: 61 34 06 65

E-post: loken@bioforsk.no

 

Bioforsk Særheim

Postvegen 213, NO- 4353 KLEPP STASJON

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 40 60 41 00

E-post: saerheim@bioforsk.no

 

Bioforsk Ullensvang

NO-5781 LOFTHUS

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 406 04 100

E-post: ullensvang@bioforsk.no

 

Bioforsk Fureneset

Fure, NO-6967 HELLEVIK I FJALER

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 406 04 100

E-post: fureneset@bioforsk.no

 

Bioforsk Økologisk

Gunnars Veg 6, NO-6630 TINGVOLL

Telefon: 03 246. Frå utlandet +47 45 23 02 00

E-post: okologisk@bioforsk.no

 

Bioforsk Kvithamar

Kvithamar, NO-7512 STJØRDAL

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 40 60 41 00

E-post: kvithamar@bioforsk.no

 

Bioforsk Bodø

Torggården, NO-8049 BODØ

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 406 04 100

E-post: bodo@bioforsk.no

 

Bioforsk Tjøtta

Parkveien, NO-8861 TJØTTA

Postadresse: Postboks 34, NO-8861 TJØTTA

Telefon: 03 246. Frå utlandet: +47 406 04 100

E-post: tjotta@bioforsk.no

 

Bioforsk Holt

Holtveien 66, NO-TROMSØ

Postadresse: Postboks 2284, NO-9269 TROMSØ

Telefon: 03 246. Frå utlandet +47 40 60 41 00

E-post: holt@bioforsk.no

 

Bioforsk Svanhovd

Svanhovd, NO-9925 SVANVIK

Telefon: 464 13 600 Faks: 78 99 56 00

E-post: svanhovd@bioforsk.no

 

a a a