NIBIO
Frederik A. Dahls vei 20,
1430 ÅS

Sentralbord: 03 246
(Man-fre frå kl 0800 - 1530)

Ansvarleg redaktør:
Ragnar Våga Pedersen

Nettredaktør:
Morten Günther

Redigere nettsiden

NIBIO har ikkje ansvar for innhald på eksterne nettsider som det er lenka til.

Ansatte: Seksjon Vannkvalitet og hydrologi
Tilbake til seksjonssiden

Stålnacke, Per
Seksjonsleder
Telefon: 932 02 520  E-post: per.staalnacke@bioforsk.no

Aakerøy, Paul
Forsker
Telefon: 464 49 093  E-post: paul.andreas.aakeroy@bioforsk.no


Deelstra, Johannes
Seniorforsker
Telefon: 926 99 501  E-post: johannes.deelstra@bioforsk.no


Farkas, Csilla
Forsker
Telefon:  +47 455 06 370  E-post: csilla.farkas@bioforsk.no



French, Helen
Seniorforsker
Telefon: 928 23 962  E-post: Helen.French@bioforsk.no


Gjemlestad, Lars
Forsker
Telefon: 928 78 338  E-post: lars.gjemlestad@bioforsk.no


Greipsland, Inga
Forsker
Telefon:  +47 405 57 778  E-post: Inga.Greipsland@bioforsk.no


Haaland Ståle
Forsker
Telefon: 406 09 382  E-post: staale.haaland@bioforsk.no


Kløve, Bjørn
Professor
E-post: Bjorn.Klove@bioforsk.no


Kværner, Jens
Seniorforsker
Telefon: 924 91 309  E-post: Jens.Kvarner@bioforsk.no


Nemes, Attila
Forsker
Telefon:   E-post:


Pengerud, Annelene
Forsker
Telefon: 922 34 085  E-post: annelene.pengerud@bioforsk.no


Skarbøvik, Eva
Seniorforsker
Telefon: 454 99 360  E-post: eva.skarbovik@bioforsk.no


Udaya Shekar Nagothu
Seniorforsker
Telefon: 990 15 621  E-post: nagothu.udaya.sekhar@bioforsk.no


Xenarios, Stefanos
Forsker
Telefon: 920 11 809  E-post:


 

de Zarruk, Katrin Knoth
Forsker
Telefon: 922 87 566  E-post: Katrin.KnothdeZarruk@bioforsk.no

Tilbake til seksjonssiden